Ürünler

Abonelik Kutularını Neden Durdurduk?

Kutuları durdurmadık, aboneliği durdurduk 🙂. Gördüğümüz kadarıyla herkes kutuları denemek istiyor fakat abone olmak istemiyor. Ayrıca bir çoğumuz ‘kart saklama özelliğini’ kullanmak istemiyor.

Son yıllarda ‘kutu aboneliği’ sistemiyle çalışan bir çok şirket kurulduğunu fark ettik. Ne yazık ki bazıları vadettiğini sunmuyor ya da müşteri memnuniyeti sağlamıyordu. Bunun altında ise ‘abonelik sistemi’ yatıyordu. Kendimizi bu ekosistemden ayırmak için Ağustos 2019 itibariyle abonelik sistemini kaldırdık.

Kutu Satışınız Devam Ediyor Mu?

Tabii ki. Bazı konuların kafanı karıştırmasını istemiyoruz. Biz yine her ay yeni bir kutu hazırlıyoruz. Bu kutuları satışa çıkarıp asla abonelik talep etmiyoruz. Abonelik yok, taahhüt yok! İşte bu kadar 🙂

Kutumu Ne Zaman Alacağım?

Her ayın ilk haftası yeni kutu belli oluyor. Sen sipariş verdikten hemen sonra kutun 2 gün içerisinde hazırlanıp kargoya veriliyor.

(Saat 17.00’den sonra verilen siparişin süreci ertesi gün başlıyor.)

Sırada Ne Var?

Mağazanın çoğunluğu konsept ürünlerden oluşuyor. Bu ürünler el yapımı olabildiği gibi nadir bulacağın şeyler de olabilir. Gün geçtikçe mağazayı genişletmeye çalışıyoruz. Konsept ürünlerde en çok dikkat ettiğimiz şey : Orijinallik !

Çünkü taklit edilemeyecek ürünler bizi ve seni özel kılıyor. Taklit etmek zaten ruhumuzda yok 😉

Kart Bilgileri ve Ödeme

Nasıl Ödeme Yaparım?

Kredi Kartı (online ödeme), Banka Havalesi, Kapıda Ödeme seçeneklerinden dilediğini kullanarak alışveriş yapabilirsin.

Ödeme Yaparken Nelere Dikkat Etmem Gerekir?

Kredi kartı ödemelerinde kart limitinin yetersiz olması, kartın online alışverişlere kapalı olması gibi sebepler karttan ödemenin gerçekleşmesini engeller ve ürün ücreti karttan kesilemez.

Banka havalesi ile ödemelerde iban ve kart sahibi adı gibi bilgilerin doğru girilmesi ve kart limitinin yeterli olmasına dikkat edilmelidir.

Kapıda ödemede ise alıcı ürünü aldığında ürün ve hizmet ücretini öder. Bu noktada sipariş edilen ürün kontrol edilmelidir.

Kredi Kartı Güvenliği

Kredi kartı bilgilerine henabox.com dahil olmak üzere kimse erişemez. Anlaşmalı olduğumuz yüksek teknoloji ödeme sistemi çözümü kart bilgilerinin güvenliğini garanti eder.

Ödeme işlemleri kartın ait olduğu banka tarafında gerçekleşmekte, bize sadece banka tarafından bu işlemin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi iletilmekte, ödeme bilgileri 3. kişilerin ulaşımına ve müdahalesine kapalı tutulmaktadır. Yapılan tüm işlemler 256 bit SSL güvenlik alanı içindedir. Bu şifreleme uluslar arası bir standarttır.

Kargo ve Teslimat

Siparişim Ne Zaman Gelir?

Kutu Siparişi:

Her ayın ilk haftası yeni kutu belli oluyor. Sen sipariş verdikten hemen sonra kutun 2 gün içerisinde hazırlanıp kargoya veriliyor.

(Saat 17.00’den sonra verilen siparişin süreci ertesi gün başlıyor.)

Diğer Ürünler:

Konsept ürünler birbirinden farklılık göstermektedir. Ürün açıklamasında aksi belirtilmedikçe ürünler ertesi gün kargoya verilir. Bazı el yapımı ürünlerin gönderim süresine, ürünün üretim süreci de dahil olur ve kesinlikle ürün açıklamasında belirtilir.

Adresim Değişti Ne Yapmalıyım?

Üye olduktan sonra hesabında istediğin şekilde değişiklik yapabilirsin. Adresini değiştirmek için Hesabım sayfasındaki Adres sekmesinden adresini değiştirebilirsin. Kutu ‘Gönderim Adresi’ ile belirttiğin adrese kargolanır. Yeni kutun, yeni adresine gelir.

Siparişim Elime Ulaşmadı

Sistemimiz böyle bir sorunla karşılaşmayacak kadar düzenli işliyor. Bizden kaynaklı bir sorunsa mutlaka ve mutlaka sana önceden haber vereceğiz. Bizden kaynaklı değilse ve siparişin gelmezse lütfen bize ulaş ve sana yardımcı olalım.

Bize iletisim@henabox.com veya İletişim sayfasındaki formu doldurarak ulaşabilirisin.

Cevap bulamadın mı? Merak ettiklerini bize sorabilirsin.

İletişime Geç